Vítejte, 

náš e-shop se zabývá prodejem second handového oblečení skvělé kvality. Najdete u nás jen moderní značkové oblečení pro Vaše zlatíčka. Zaměřujeme se převážně na kojenecké a dětské oblečení (0-3 roky), ale najdete u nás i větší velikosti. Zaměřujeme se na značky: Next, GAP, H&M, Matalan, George, F&F, Disney, TU, ...
Dále nabízíme nové oblečení značky DESPACITO, DREAM DRESS, GEORGE a LITTLE STAR. 


Co nás k tomu vedlo?

Poptávka maminek! Maminky nebaví čekání na nové zboží v kamenných second handech a přehrabávání nezajímavého a hodně nošeného oblečení.

Nákup oblečení Vám nezabere mnoho času. Díky tomu se budete moci více věnovat Vašim pokladům.


Vše je pečlivě tříděno. Zde naleznete jen skvělou kvalitu.


Přejeme Vám příjemné nakupování a věříme, že se budete rádi vracet.


 


Jak jste si už určitě všimli, tak jsme zařadili do naší nabídky i nové značkové oblečení. Snažíme se doplnit i větší velikosti (na základě Vašich žádostí) a proto jsme zvolili i nové oblečení.


LITTLE STAR

Značka Little Star je Vámi velmi oblíbená zejména z důvodu moderního designu a kvality materiálu. 

DESPACITO

Značka Despacito je zejména chlapecká a také překvapuje svým designem a proto je tak oblíbená.   Kolekci sepraného vzhledu doporučujeme brát o číslo větší (ale míry jsou na e-shopu uvedeny i v cm).

GEORGE

Značka George nabízí často velmi výhodné balení po více kusech (zejména body, overalky, tepláčky, legínky) za skvělé ceny. Často je oblečení ze 100% bavlny, což také maminky velmi ocení. 

DREAM DRESS

Značka Dream Dress má velmi nadčasový design a nejoblíbenější jsou celé komplety. 

HAND MADE

Nabízíme i ručně šité oblečení pro děti a doplňky do kočárků/postýlek. Vše co je na e-shopu je připraveno ihned k odeslání.